Služby

Ubytování v Jeseníkách s dětmi.

Rádi cestujete a poznáváte nová místa? Nebo se chcete vydat na dovolenou po delší době? Milujete přírodu a hory? Je pravd, že každý vyhledává jiné cíle. Jeden má rád rušná místa, plná lidí, druhý uvítá spíše klid a pohodu. Jedna rodina je vyloženě samotářská a potřebuje své vlastní soukromí, jiné rodiny vyrážejí na společné výlety a dovolené, kde si užívají společné zábavy.

Pokud patříte k milovníkům přírody a velkých měst se spíše straníte je tu pro vás opravdu unikátní nabídka. Nezáleží, jestli jste velmi společenská skupina o více rodinách, nebo pouze pár, který chce trávit volné chvíle v soukromí. Každému se dostane podle jeho požadavků. Kouzelná příroda Jeseníků přivítá všechny návštěvníky stejně vřele.

jeseníky

Apartmány mají své vlastní vchody, takže si můžete být jisti svým soukromím, na druhou stranu ubytování s dětmi v Jeseníkách Apartmanymax je vhodné hlavně pro rodiny. Rodiny s dětmi jsou tu více jak vítány, pro děti je připraveno zázemí. Dětská postýlka a židlička je samozřejmostí, pro děti je připravena hernička, dětské nádobí a vybavená zahrada. Houpačky, hřiště, různá odrážedla a míče a také senzomotorický chodník.

jeseníky

Pokud plánujete pobyt s dětmi v zimním období, je na dosah lyžařské středisko Čerťák, které je vhodné pro malé začátečníky. Dovolená v Jeseníkách v apartmánech Max je prostě vhodná pro všechny věkové kategorie. Rekreanti s omezenou pohyblivostí využijí bezbariérového přístupu do apartmánu. Čekat na vás bude apartmán vybavený kuchyňským koutem s indukční varnou deskou, lednicí, kávovarem a mikrovlnkou. Koupelna včetně fénu na vlasy a ložnice s obývacím pokojem vybaveným smart televizorem a rohovou sedací soupravou. Pokud chcete rezervaci na vánoční svátky a Silvestra, je třeba si pospíšit s rezervací, protože o apartmány je velký zájem a budou brzy plně obsazeny. Byla by škoda tuto příležitost promeškat.