Zahrada a dům

Nové i zánovní mobilní domy

V dřívějších dobách se mobilní domy využívali převážně u rybníků, kde si rybáři schovávali své náčiní na rybaření. Velmi hojně se také hodily na zahrady, kde se mobilní domy postavili a sloužily, jako sezónní bydlení. Tyto domy jsou však už pouze raritou a s novými mobilními domy se nedají srovnat. Mobilheim od Lavarohouse, je velice kvalitní a také můžete si určit, zda chcete mobilní dům sezónní či celoroční.

nový mobilheim

Od této firmy si můžete vybrat hned několik domů a bude jen na vás, jak moc na bydlení spícháte. Pokud je situace akutní a chcete vyřešit otázku bydlení co nejdříve, tak je dobré zvolit mobilní domy skladem. Tyto domy mohou být nové i použité a vybírat si můžete na jejich prodejnách v Brně, Hradci Králové či Praze. Na prodejnách vám rádi zodpoví všechny vaše otázky a můžete si rovnou domluvit samotnou koupi.

Značka Lavaro patří přímo prodejci a jedná se o celoroční domy, které mají kvalitní ocelový podvozek. Tyto domy lze dodat jak vybavené, tak bez vybavení. Na internetu si můžete prohlédnout jejich situovanost a také kompletní vnitřní prostor. U těchto domů je cena velice přijatelná.

nový mobilheim

V poslední řadě tato firma nabízí takzvaně platinum domy. Jedná se o luxusní domy, které jsou určené pro celoroční bydlení. U těchto domů je možnost zkolaudování a také splňuje stavební zákon. Jedná se o modulovou dřevostavbu, kterou si zamilujete na první pohled. Cena je sice o něco vyšší než u předchozích modelů, ale určitě stojí za to. Navíc, si můžete vybrat typ, který má oproti ostatním větší užitkovou plochu. Designově se tento dům vyrovná, ba naopak i předčí klasické cihlové domy.

Pokud tedy hledáte vhodnou variantu bydlení a stále jste se pro žádnou nerozhodli, tak zahrňte do výběru i mobilní domy. Zaručeně vás jejich nadčasový designe zaujme a určitě se zajedete podívat na jejich pobočky a některý z nich si vyberete.