Vztahy

Je možné, že je nám partner předurčený?

Každý by si přál svoji spřízněnou duši. Partnera, který přesně odpovídá vašim představám. Láska jako v pohádce, která trvá nejméně na celý život. Ale tak to samozřejmě vůbec není. Na partnerském životě je to krásné, že se na něm neustále pracuje. A to dnem i nocí. Je tolik potřebných atributů, aby manželství nebo vztahy mohly fungovat. Je toho mnoho. Ale když to funguje nic lepšího neznám. Na někoho se moci spolehnout, někoho milovat. Prožívat s ním radosti každý den. Otevřít někomu svoje srdce a duši. A propojit se. Najít spojení, které bude trvat věky. Pokud chápeme předurčení jako otázku osudu.

vztah

Osud můžeme také chápat jako svoji životní cestu. A existuje někdo, kdo je nám předurčen, že ho na své osudové cestě potkáme? Určitě ano, ale jen v tom případě, že vykonáváme vše přesně tak jak máme. A nejen to je dokázáno, že právě svoje spřízněné duše potkáme právě v tehdy když je nám nejvíce špatně. Nebo procházíme velice těžkým obdobím v životě. A to asi právě proto, že nám mají pomoci. A to nejen jednorázově, ale právě na celé cestě životem. Pokud je to opravdu váš předurčený partner vaše duše se zajisté propojí. A vznikne překrásný celek, který je mnohonásobně silnější, než je jenom vaše individuální síla. Zjistíte, že vám váš duchovní partner zrcadlí přesně to, co potřebujete ve svém životě vidět a změnit to. A uzdravit traumata, která máte skryté v podvědomí. Až ho potkáte budete mít takový pocit, že už se znáte stovky let. Budete se mít neustále na blízku a komunikace půjde snadněji než s kýmkoliv jiným.

vztah

Určitě to poznáte to zajisté. Budete o sebe pečovat navzájem. Dokonce se po čase budete schopni napojit jeden na druhého bez jakýchkoliv slov. Budete dokonale ovládat navzájem jak telepatii, tak i empatii. Vybudujete si pevný vztah beze slov. Budete mít mnoho společného. A to jak životní cestu v mnoha případech. Tak také zážitky většinou z dětství. A to z období, kdy vám bylo mezi 3 až 7 rokem života. Protože jak víme, děti se učí od svých rodičů nápodobou. A bohužel ještě neumí rozlišovat co je dobré a co špatné. Prostě od vás přijmou úplně všechno. A to někdy vyústí v problémy psychické, které mohou přetrvávat po celý život. Ale máte po svém boku životního partnera, který vám všecko pomůže nést.