Hry

Do cíle dojde každý

Velkou výzvou pro společně strávené chvíle s přáteli, či rodičů s dětmi, je možnost vyrazit do přírody a přitom si zahrát unikátní únikové hry. Které přináší nejen zábavu, ale rovněž plno nových informací. Je potřeba udělat jediné. Do svých mobilních zařízení stáhnout aplikaci vybrané hry a vyrazit do přírody. A vybírat je opravdu z čeho. Hry jsou zaměřené buď na logické úvaze či na pozorovacím talentu, řešení šifer a hlavně vedoucí k úspěšnému zvládnutí celého zadání. Protože radost, že jste to dali, se nedá žádnými penězi zaplatit. Velkou výhodou oproti klasickým únikovým hrám, které se provozují ve vnitřních prostorách, ty venkovní nabízejí možnost nápovědy. A to i v případě, že se daný úkol nepodaří splnit nikomu z družstva hned napoprvé. Což umožňuje zažít nepopsatelná dobrodružství při společné cestě za vítězstvím. Je jenom na organizátorech, jak sladkou odměnu pro své spoluhráče připraví.

Únikové hry v přírodě

Mezi nejoblíbenější venkovní únikové hry patří Černý panter. Jak už název napovídá, hráče čeká dobrodružství přímo v ulicích města, ve kterých běhá nebezpečná šelma. Stačí si jenom natáhnout herní aplikaci do mobilu, obout pohodlné boty a oděv, který bude sloužit i při nenadálé změně počasí. V pravidlech hry je doporučen navíc kus papíru a tužka.

Zahrát si můžete i ve městě

Už samotný začátek hry je dramatický. Zazvoní telefon a hlas v něm, který se představí jako Petr z centrály, oznámí vám, coby kriminalistovi, že ve městě se pohybuje šelma. A vaším úkolem je Černého pantera nejen najít, ale i zpacifikovat. K dispozici máte dané indicie, podle kterých se začnete pohybovat po stopě. Velkou výhodou je, že pracujete v týmu, což společnému výsledku usnadní cestu. Jak se říká, víc hlav, více rozumu. A tak, přestože má šelma vpočátku velký náskok, je naděje, že bude dopadena a uspána uspávacími střelami. Které jako náhodou máte u sebe. Do této únikové hry se může zapojit až šest spoluhráčů. A pokud je zvolena lehčí varianta, rády si tuto stopovačku s plněním daných úkolů a šifer, mohou zahrát s rodiči i odrostlejší děti.