IT

Počítačová zábava

Nikdy jsem nepochopila postup informační technologie. Informační technologie pro mě je opravdu složitá. Vůbec tomu nerozumím a taky nechápu takové ty lidi, kteří se v tom vyznají, jako například můj bratr. Můj bratr se odmalička rád něčem hrabal, co bylo na elektřinu anebo něco podobného. Samozřejmě, že to nebyla taková elektřina, že dává něco do zásuvky. To vůbec ne. On po mámě a po tátovi pouze chtěl takové hračky, se kterými může něco dělat anebo je třeba rozmontovat anebo smontovat zpátky. Já jsem vůbec nevěděla, co tohle může bratra bavit. Vždyť je to úplná nuda.

Technologie je velmi zajímavá.

Zatímco já, jako malá holčička, jsem si poctivě jezdila s kočárkem a s panenkou. Až později, po několik let jsem se dozvěděla, že informační technologie a další počítače jsou velmi zábavné. Začala jsem hrát počítačové hry. A v ten moment, kdy jsem pochopila, jaké má kouzlo informační technologie. Když mi bylo asi necelých čtrnáct nebo patnáct let, dostala jsem k narozeninám konečně jsem první počítač. Byla jsem opravdu ráda, protože jsem ho potřebovala taky do školy.

Technologie užívám denně.

Studovala jsem kurzy online, takže jsem potřebovala ke svému kurzu tak je počítač. A musím říct, že mi to opravdu hodně bavilo. A nyní si už vůbec nedokážu představit fakt, že bych byla třeba bez notebooku a bez počítače. Taky mi k informační technologie a pochopení toho principu, pomáhá například mobilní telefon. Bez mobilního telefonu bych se už taky vůbec neobešla a využívám mobil opravdu každý den. Je to už taková závislost, ale mně to vůbec nevadí. Myslím si, že nejsem vůbec jediný člověk, který potřebuje mít mobilní telefon opravdu každý den v ruce. A vy máte denně mobil v ruce nebo využíváte nějaké informační technologie jako já? Já stále moc ráda hraji počítačové hry, i když jsem už dospělá. Vůbec mi to nevadí, prostě se umím bavit.