Služby

Prodej pokojových rostlin potřebuje propagaci

Pokojové rostliny a květiny nakoupíte v mnoha květinářstvích po celé republice, a dokonce i v některých hypermarketech či obchodních centrech. Existují však nadšenci, kteří pěstují rostliny s větším nasazením a v lepších podmínkách a snaží se je také lidem nabízet v rámci prodeje v e-shopech. Takových obchodů však není mnoho, a je to škoda, protože prodej rostlin by celé řadě lidí pomáhal k lepším mezilidským vztahům i k pevnějšímu a smysluplnějšímu vztahu k přírodě.

prodej květin

E-shopy po uzavření objednávky a provedení platby odesílají rostliny přepravními společnostmi a můžete si kupříkladu objednat i vzrostlou datlovou palmu a nechat si ji dovézt na druhý konec republiky. Přepravní firmy fungují velmi spolehlivě a obvykle máte objednané zboží do dvou pracovních dnů.

Balit rostliny do kartonových krabic pomocí balicího papíru není obtížné a málokdy se stává, že by bylo nutné zásilku reklamovat. A tak chcete-li něco podobného zkusit, máte možnost odkoukat některé postupy z konkurenčních obchodů a můžete začít. Co však budete nutně potřebovat, je perfektně profesionálně propracovaný web.

problematika SEO

Mít webové stránky je v dnešní době celkem nutnost, chcete-li úspěšně podnikat v jakémkoli oboru, a v případě e-shopu je to vždy klíčový moment, bez něhož neuděláte ve své práci jediný krok. Zároveň je však nutné ošetřit váš zdroj tak, aby jej vyhledávače dokázaly zařadit mezi první portály, a považovaly vás za důvěryhodný zdroj. K tomu je zapotřebí věnovat maximální pozornost SEO pro Prestashop a mít podchycené pro váš eshop-rychle optimalizaci SEO.

SEO je součást strategie, která umožňuje úspěšně podnikat každému internetovému obchodu. Toto je nutné pro umístění webových stránek na předních pozicích, jakmile potenciální zákazník začne vyhledávat cíl dle klíčových slov. Například má zájem koupit Filodendron a Buxus a nechat si je dovézt až ke vchodovým dveřím, a tak zadává do vyhledávačů klíčová slova „Filodendron a Buxus e-shop“. Máte-li SEO dobře podchycené, zobrazíte se mezi prvními obchody, které tyto rostliny nabízí.