Vztahy

Příjemné vztahy

Věřte mi nebo ne, ale vztahy jsou v rodinách opravdu různé. Znám taky případy, kdy se lidé opravdu jenom hádají kvůli tomu, že jim to doma v domácnosti vůbec neklape. Jenomže všichni víme, že ne každý člověk sdílí úplně stejné hodnoty, jako jeho partner nebo člen rodiny. Znám taky rodinu, která opravdu nesnese být taková, když jsou všichni po kupě. Proto třeba když je u nich celá rodina a přijede k nim návštěva, která je taky pokrevně příbuzná, tak to většinou do půl hodiny končí opravdu velikou hádkou. Tohle já bych doma rozhodně nestrpěla!

Mám ráda v rodině klid.

Mám ráda vztahy klidné a kde je pohoda a klid. Já mám rodinu, která sice není tak velká, zase se tam opravdu nehádáme a všichni si rozumíme. Opravdu si nedokáži představit takové ty rodinné vztahy, kde to není dobře udělané a kde je to všechno stále jenom jako na časovaná bomba. Vždycky můj sen byl, abych měla opravdu spokojenou rodinu. Raději jsem si řekla, že budu mít menší rodinu, méně dětí, ale za to hlavně takovou rodinu, kde nám to bude klapat a kde si budeme všichni rozumět a nebudeme se vůbec hádat. Jsem hodně senzitivní člověk, který nemá rád různé problémy a nemá rád hádky.

Na vztahu mi záleží.

Vždycky, když jsem se třeba s někým bohužel hádala, tak jsem z toho potom byla dva dny špatná, že jsem ani nemohla jíst a opravdu špatně se mi spalo, že jsem potom u lékaře musela brát taky léky na spaní. A opravdu nemám ráda hádky, takže se jim všemožně vyhýbám, abych potom měla čas jenom na radost s rodinou a taky různé hry. A proto vám doporučuji, opravdu udržujte vztahy s rodinou takové, jak si přejete, protože hádky v rodině nejsou vůbec pěkné. A jaké vztahy s rodinou máte doma vy? Máte tam taky někdy napětí nebo máte stále oblohu bez mráčků? Myslím, že jistě se každý snaží o to, aby to doma všechno fungovalo. Je opravdu velmi příjemné, když to doma všechno klape.