Služby

Potřebujete doma s něčím pomoct?

Když se něco pokazí, většinou to chceme opravit hned. Kapající kohoutek nebo třeba utržené lino chce opravit co nejdřív, aby se věc neničila ještě víc. Rychlý a včasný zásah ale někdy není možný, a to většinou když žena bydlí v domácnosti sama. Jistě, jsou i velmi zdatné kutilky, ale řada žen potřebuje pomocnou ruku. Potřeba takovéto pomoci se netýká jen žen, jsou i muži, které kutilství zcela minulo. Potřebujete-li rychle pomoct s údržbou vašeho domova, zavolejte nám.

opravář pracuje

Hodinový manžel v Pardubicích dokáže opravit cokoliv. Máme jich totiž k dispozici víc. Pokud se u vás doma vyskytne jakýkoliv problém, který potřebujete akutně vyřešit, neváhejte, a zavolejte nám. Služby poskytujeme nejen v domácnostech, ale například i ve firmách či bytových domech. Pokazit se může leccos, a zpravidla se to stane vždycky, když v okolí není nikdo, kdo by věc zvládnul opravit. Pro náš tým údržbářů není problém opravit běžně se vyskytující závady a problémy, jako je například výměna baterie nebo zásuvky. Na každý problém máme řešení.

taška s nářadím

Nebudete čekat dlouho
Protože je nám jasné, že jakákoliv závada v domácnosti dokáže člověka pořádně potrápit, snažíme se vysílat naše zaměstnance na místo určení co nejdříve. Určitě budete s dojezdovým časem spokojeni. Určitě vás zajímá i cena za takovou službu. Ta se odvíjí od vzdálenosti, rozsahu prací a délky práce, takže vám ji rádi sděláme individuálně. Pokud vás ve vaší domácnosti trápí jakýkoliv problém, ozvěte se nám – společně jej vyřešíme. Pomáháme domácnostem řešit běžné závady, na které si sami netroufnete, nebo na které doma nemáte potřebné vybavení.
Kromě této okamžité pomoci nabízíme pravidelné údržbářské práce, které využívají hlavně bytové domy. Díky tomu bude vše v pořádku a jen tak se něco nepokazí. Samozřejmostí jsou i úklidové služby na stejně vysoké úrovni.