IT

Online kurzy

Mnoho lidí si myslí, že ovládá dokonale informační technologie. Podle mého názoru někdo má pravdu, protože v dnešní době se už informační technologie rozvíjí tak rychle, že mnoho lidí už s ní dokonalé umí zacházet. Jenomže nejsou všichni lidé stejní, jako si myslíte. Mnoho lidí třeba ani neumí zapnout počítač a nemyslete si, že to mohou být jenom samí staří lidé, kteří počítač viděli pouze jenom z dálky. Například moje teta, které je padesát let, která pracovala v práci, kde taky používala počítač, tak ta neumí s počítačem zacházet vůbec. Proto taky odešla ze zaměstnání, kde ji chyběly potřebné znalosti na počítači. Byla to opravdová škoda, protože teta v té práci byla skvělá a práce jí bavila a taky tam měla skvělé peníze. Jenomže když zaměstnanec nechápe postupce práce a taky další novinky a vymoženosti, tak musí bohužel z práce odejít.

Informatika není vždy jednoduchá.

Ona teta totiž taky neměla vůbec žádnou snahu se něco nového naučit. Takže místo toho, aby přijala bezplatné kurzy na počítači, aby se něco nedozvěděla o informační technologii a taky práci na počítači, tak raději z práce odešla. Nevím proč to udělala. Možná to bylo tím, že je tvrdohlavá a nechtěla se nic učit, jenomže v dnešní době v kanceláři už každý člověk musí začít zacházet s Wordem anebo s excelem anebo dělat práci s tabulkami.

Online práce mě  moc baví.

Já nejsem jiná. Taky, když jsem pracovala jako zástupkyně vedoucí, tak jsem taky musela umět různé základy na počítači. Naučila jsem se to tak, že jsem taky chodila díky firmy na bezplatné kurzy počítače, abych se dozvěděla více něco o informačních technologii. Baví mě to jsem ráda, že jsem měla takovou možnost. Protože nebýt bezplatných firemních kurzů, tak opravdu nevím, kde bych nyní byla. Já bych si online kurzy informační technologie nemohla vůbec dovolit, takže jsme ráda, že se o to postarala firma.