Nákupy

Kočárky pro vaše dítka v retro stylu

Naše maminky a babičky dnešní vzhled kočárků moc nechápou, ale otočná přední kola o tři sta šedesát stupňů maminkám usnadňují manipulaci na chodnících. Nicméně není to pro všechny a někdo raději má retro vozítko, které má rovná kola a má větší odpružení, aby děťátko bylo možné více houpat. I pro takové rodiče jsou k dispozici na trhu různé možnosti, které mohou využít.

pro kluka

Kočárek Raf https://www.maxim-kocarky.cz/produkt/kocarek-raf-pol-babylux-margaret-exclusive-dvojkombinace/ je právě jedním takovým z nich. Má krásnou kovovou konstrukci, která odkazuje na klasické kočárky, které se vyráběly dříve, ale korbička a sportovní sedátko je vyhotoveno ve kvalitním moderním designu, pro holčičky si můžete zakoupit také takové vozítko, které má kytičkovanou střechu a kytičkovanou přebalovací tašku, která je součástí tohoto kočárku.
Samozřejmostí je, že k tomuto druhu kočárku dostanete nánožník ke sportovní verzi, moskytiéru, pláštěnku a právě onu přebalovací tašku, která se stane vaší druhou rukou, až se vám děťátko narodí.

Nemusíte se bát, že by sportovní verze tohoto vozítka neměla sklápěcí opěradlo, což většina rodičů docela často řeší, protože ne všechny dětská vozítka to umějí a je to důležité pro to, aby se dítko mohlo vyspat, když se mu po náročné procházce chce usnout v kočárku, aby tam nebylo nějak skřípnuté nebo namáčknuté.

pro holku

K tomuto druhu kočárku můžete dokoupit i autosedačku, kterou využijete zejména pro cesty automobilem, aby vaše dítě bylo v bezpečí a nehrozilo mu nějaké nebezpečí. Splňuje veškeré standartní normy pro bezpečnost, jak si můžete ověřit přímo na stránkách prodejce. Vlastníci modernějších aut využijí i možnost dostat tuto autosedačku na systém isofix, který novější auta už mají a který je pro děti vlastně tím nejbezpečnějším. Vyberte si váš vzor nebo vaše barvy, abyste byli spokojení, až vyjedete na první procházku s nově narozeným miminkem.