Služby

Dovolená s pronajatou dodávkou

Všimli jste si někdy v nedávné době, zda kolem vás náhodou neprojela dodávka s připojeným přívěsem na tažném m zařízení? V současné době je to poměrně častý dopravní prostředek na silnicích, který slouží pro přepravu nákladu, ale zároveň jej lidé využívají pro přesun v rámci dovolené, kterou koncipují jako akci pro více osob.

přepravní dodávka

Cykloturistika

Česká republika má k dispozici velmi rozsáhlou síť cyklotras, jednu z nejlepších na světě, a má vám v tomto směru co nabídnout. Jestliže dovolenou pojmete tímto způsobem, a bude se jednat o skupinu dejme tomu čtyř až osmi osob, může to být skutečně impozantní zážitek. Jediné, co k tomu potřebujete jako podmínku, je příznivé počasí. Vůz si pronajmete v půjčovně dodávek v Praze 6 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha, případně i s přívěsem, do něhož naložíte jízdní kola a některá ze zavazadel. Jízda více osob v jednom vozidle je výhodná v tom, že budete mít levnější pohonné hmoty, bude se vám lépe plánovat denní program, protože jste pohromadě a na nikoho se nikde nečeká, a pro parkování vystačíte s jedním parkovacím místem.

plavidla na hladině

Vodáctví

Vodáci, kteří si sami převáží lodě, bývají zodpovědnější a také spokojenější, protože nejsou závislí na půjčovnách lodí a vše si organizují sami. Je to výhodné hlavně v tom, že se můžete kdykoli přemístit kamkoli. Kupříkladu zjistíte, že na řece je vlivem velkého sucha část úseku nesplavná, a tak sbalíte lodě a bagáž a posunete se o pár desítek kilometrů dál, anebo změníte plány a budete splouvat jinou řeku. Z praktické zkušenosti víme, že se vám to může přihodit například na Ohři, a vyplatí se pak vyměnit ji za Vltavu.

Pronajatá dodávka vám pak poslouží jako doprovodný vůz, do jehož útrob uložíte většinu vašich osobních věcí, a nemusíte pak řeky splouvat s přecpanými lodními vaky. Usnadníte si tím například práci při přenášení lodí pod nesjízdné jezy.