Nákupy

Dieta pro vás

Myslím si, že asi každý člověk na světě už někdy držel nějakou dietu. A kdo říká že ne, tak asi lže. Opravdu neznám žádného člověka, který by mi řekl, že nikdy v životě nedržel dietu. Anebo alespoň se o to nepokusil. Mám tím na mysli, že počítám i takové diety, které člověk vzdal třeba po jednom dnu. Abych se vám přiznala, tak já jsem držela dietu snad už asi padesátkrát za svůj třiceti dvouletý život. Já vím, že je to hodně, ale musím vám říct, že jednou, asi v šestnácti letech, jsem to přehnala a měla jsem anorexii a trpěla jsem jí asi dva roky. Naštěstí to nedopadlo tak katastrofálně, jak to dochází v noha případech.

Zelenina je základ potravy.

Po dvou letech jsem se z toho dostala, a to úplně sama bez pomoci lékařů anebo někoho z rodiny. Kolikrát jsem taky zkoušela ketodietu. A víte vůbec, co to je Keto dieta? Zkoušeli jste ji někdy? Nebo se vás to vůbec netýká? Je to velice známý a populární redukční program. A musíte se tam vyvarovat hlavně sacharidům a taky pak cukrům. Nejlepší ale je, pokud při ketodietě přijímáte hlavně bílkoviny, díky nímž vám rostou svaly.

Při dietě vařte zdravě.

Kdybyste jedli opravdu málo bílkovin při ketodietě, tak vám budu ubývat svaly. To samozřejmě nechcete. A na webové stránce bmikalkulacka.cz se taky díky ketodietě dozvíte, jak funguje Keto dieta a taky si můžete vypočítat váš body mass index. Pokud vás zajímá více dieta, která je Keto dieta a opravdu skvěle funguje, tak se můžete podívat na webové stránky, kde se dozvíte plno věcí a informací, které budete jistě potřebovat. A věděli jste vůbec, že Keto dieta byla dříve určená pro epileptiky? Ano, tohle jsem ještě minulý týden nevěděla. Dozvěděla jsem se to, když jsem se o Keto dietu https://www.bmikalkulacka.cz/keto-dieta zabývala více, protože ji mám v plánu zkusit. Třeba už konečně dám dolů mých nadbytečných deset kilo. Dříve jsem je neměla, ale po porodu mi to nějak nejde.