Nákupy

Čištění bazénu pomocí vysavače

Mnoho lidí si myslí, že bazénové vysavače slouží pouze pro velké bazény a že je nemá smysl pořizovat pro bazény malé. Toto mínění je naprosto milné a bazénové vysavače mají svoje opodstatnění i u malých bazénů. Jen si vezměte, jak snadno a rychle se bazénové dno špiní a že neustále jede filtrace na maximum. Tato špína a usazeniny na dně bazéně se špatně vytahují a špína zkrátka zůstává na dně. V případě, že máte malé děti, tak určitě víte, o čem je řeč. Děti neustále chodí dovnitř a ven bazénu a tahají špínu, která se v bazéně hromadí. Bazénový vysavač https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac je proto potřeba, a navíc ho mohu obsluhovat i děti.

bazénový vysavač

Vysavače nejsou nějak obtížné na obsluhu a bazén máte vysátý během pár minut. Vždy však záleží na tom, jak moc velký bazén máte. Při prvním vyzkoušení bazénové vysavače budete určitě překvapení jeho efektivitou. Ze dna bazénu začne mizet špína a voda bude průzračně čistá. Bazénových vysavačů existuje celá řada a je dobré si o nich něco přečíst. Na internetových stránkách Chlorito se můžete podívat na všechny typy a zvážit, zda chcete vysavač automatický, ruční či poloautomatický. U každého vysavače zvlášť je popis, pro jaké účely je dobrý a na jaké typy bazénů se hodí.

bazénový vysavač

Velkou roli hraje hlavně hlava vysavače, která musí být přizpůsobené na tvar bazénu. Pokud vyberete špatně, tak se nedostanete do rohů bazénů a může to dělat problémy. Také není od věci si koupit nějaké náhradní kartáče na bazénový vysavač. Ty koupíte taktéž na stránkách Chlorito, kde se prodává kompletní bazénové příslušenství, a to včetně nejrůznějších chemických přípravků na úpravu vody. Věřte, že jakmile jednou vysavač použijete, tak si ho zamilujete. Špína bude z bazénu mizet doslova před očima a při vysávání se vůbec nenadřete. Neváhejte tak a kupte si vysavač do bazénu, díky kterému budete mít průzračnou vodu po celý rok.