Služby

Dejte o sobě vědět, že provozujete reflexní terapii

Reflexní terapií odborně nazýváme masáž chodidel. Jedná se o velmi účinný a vyhledávaný nástroj pro zlepšení celé řady funkcí organismu, počínaje trávením a konče lymfatickým systémem. Na chodidlech se nachází velké množství velmi citlivých nervových vláken a ta jsou přímo propojena s jednotlivými orgány v těle. Jejich stimulací lze docílit i velmi překvapivých výsledků v prevenci a léčení celé řady onemocnění.

reflexní masáž chodidel

Reflexní terapií se zabývá mnoho fyzioterapeutů a léčitelů, z nichž mnozí staví na úspěších předchozích generací, a nutno podotknout, že tento léčebný proces je lidem znám již tisíce let. Jestliže máte zájem reflexní terapii provozovat a zvládnout jak teoretickou průpravu, tak i praxi, je pravděpodobné, že o vaši snahu bude velký zájem.

Webové stránky jsou základ

Zatímco před čtyřiceti, padesáti lety byli lidé odkázáni výhradně na fyzický či telefonický kontakt, co se týče vyhledávání informací, dnes se karta obrátila. Velké množství vašich klientů si vás vyhledá nejprve na Internetu, porovná vaši nabídku s ostatními, a pokud je oslovíte, máte velkou šanci, že vás navštíví. Proto byste měli mít v první řadě dobře zpracovaný web. Měl by být zajímavý obsahově i graficky a měl by také lidem nabídnout něco víc, než jen strohé info o vámi prováděné činnosti. Kupříkladu konkrétně o reflexní terapii mnozí lidé nic neví, a měli byste jim alespoň stručně být schopni popsat zásadní výhody této procedury, co se týče dopadu na vaše zdraví.

řešení SEO

Bez SEO to půjde ztuha

Máte-li webové stránky funkční, přehledné a skutečně atraktivní, co se týče nabízených služeb, je velká šance, že si k sobě přitáhnete početnou klientelu. Ale pouze za předpokladu, že o vás bude vědět. A to je právě kámen úrazu u lidí, kteří podcení problematiku SEO, a vrhají se do podnikání v domnění, že k úspěchu jim stačí perfektní prezentace na Internetu. Vtip je v tom, že lidé, kteří zadávají klíčová slova do vyhledávačů, získají obratem výsledky v podobě webů, které mají důkladně zpracované SEO v Praze, zatímco weby bez SEO zůstávají daleko v pozadí. Jinými slovy zájemci o reflexní terapii vás vůbec nemusí objevit. Kromě SEO se vám může hodit i PPC reklama v Praze, která může zvýšit návštěvnost vašich stránek.