Služby

Dárky k Vánocům z obchodu About You

Také patříte k lidem, kteří nakupují dárky k Vánocům v tom předvánočním shonu, zhruba dva týdny před svátky, a zbytečně se stresují? Zkuste to tentokrát změnit a myslet na své blízké v průběhu roku. Mějte u sebe papírový zápisník a zaznamenávejte si vaše nápady a postřehy, kdykoli zahlédnete v obchodech něco zajímavého.

dámské oblečení

Nakupujete-li rádi oblečení a obuv, máme pro vás tip. Během celého roku probíhají v internetovém obchodě About You slevové akce. About You slevové kódy Zelené slevy můžete využít kdykoli, a k tomu ještě jeden významný bonus – dopravu na veškeré zboží zdarma. Doprava zdarma se vztahuje i na situace, kdy například špatně odhadnete velikost a potřebujete zboží vyměnit. Neplatíte za dopravu ani korunu, a tento benefit rozhodně neposkytuje většina prodejců na Internetu.

Sortiment v tomto internetovém obchodě je velmi rozsáhlý a zahrnuje v sobě oblečení a boty pro muže, ženy i děti. Nakupovat lze podle preferencí cenových i stylových, dle materiálu, střihu a barev. Samotný obchod v rámci reklamní kampaně uvádí, že má v nabídce více než půl druhého tisíce světově proslulých značek.

modré rifle

Velkou předností značkového módního oblečení je přijatelná cena. Ta je schopna konkurovat ostatním e-shopům a nakoupit lze výhodně jak spodní prádlo, tak i trička, mikiny, sportovní tepláky, kalhoty, svetry, bundy a další výrobky.

Prodejce myslí i na tabulky velikostí, je zde k dispozici průvodce https://www.jota.cz/turisticke-pruvodce/ volbou správné velikosti, kde zadáte vaše rozměry podle přiloženého návodu, a průvodce vám vyhodnotí výsledek, aby byl co nejlépe optimalizovaný. Pokud se však nestrefíte a odchylka bude přece jen větší, výrobek lze bezplatně do 100 dnů vrátit, anebo vyměnit za jinou velikost. V případě nakupování dárků k Vánocům je tedy rozumné využít této tříměsíční lhůty a s nákupy začít až v měsíci říjnu. Ostatní zboží, kde velikost nehraje roli, jako jsou např. dámské pásky do kalhot, hodinky, šály, šátky, tašky a batohy, můžete samozřejmě nakupovat na Vánoce kdykoli v průběhu roku.