Nákupy

Ochraňte vaše auto


Nejenom před nežádoucím napadaným sněhem, který musíte každé ráno odklízet z vašeho osobního automobilu, abyste se dostali v bezpečí do práce, ale také před kroupami, velkými lijáky a vichřicemi, to vaše auto ochrání dřevěný přístřešek, který mu můžete nechat zřídit. Děláte to jak pro sebe, tak i pro vašeho miláčka na čtyř kolech, který si rozhodně zaslouží tu nejlepší péči.

altan

Jestliže jste zakoupili dům nebo si ho nechali postavit, jistě jste už poznali, že jeho zvelebování a nějaké dodělávky či drobné úpravy, to nikdy nezmizí, vždycky budete mít co dělat. Vždycky je o co pečovat, je potřeba posekat tráva, je potřeba udělat venkovní osvětlení a tak dále. Jste na tom také takhle? Potřebujete nějak zvelebit zahradu, protože na ní ještě vůbec nic nemáte a rozhodně byst potřebovali právě přístřešek pro auto, protože se vám třeba do garáže vejde jenom jedno, nebo byste rozhodně chtěli nějaké letní posezení, kde budete trávit teplejší večery, kde si něco ogrilujete, kde si s manželkou budete hovět a vaše děti budou poletovat kolem. To je sen snad každého z nás.

altanek

Nechejte si zhotovit pergoly na míru, ať už chcete volně stojící, nebo přidělané ke zdi vašeho domu, abyste dali vzniknout takové krásné terásce, do které vejdete rovnou z obývacího pokoje. Prostě jak je každému libo. Česká společnost Pergoly Trutnov s.r.o. patří rozhodně mezi ty nejlepší a nejspolehlivější, které jste si mohli vybrat. Jejich dřevo je kvalitně opracováno, garantují pevnost veškerých spojů, která je pro stavby tohoto typu naprosto zásadní, navíc ošetřují dřevo speciální ekologickou impregnací proti hmyzu, plísním, houbám a hnilobě. Takže dostanete kvalitu, za kterou budete každý den děkovat. Objednat si je můžete už teď v zimě, nebudete tak muset dlouho čekat během sezóny a navíc díky speciálnímu nátěru proti vlhkosti můžete dřevo uskladnit a počkat do jara na její instalaci.