Nákupy

Můžete mít moderní dům

Bydlet v nájmu není pro každého. Nájem má stejně jako všechno svá pro i proti. U nájmu je ten problém, že nemovitost nikdy nebude vaše, a stejně za ni budete platit po celý váš život. Oproti tomu hypotéku jednou doplatíte, i kdyby to mělo být před důchodem, a dům zůstane vašim dětem. To je hlavní důvod, proč stále více lidí touží po svém vlastním domě. Pokud jste si dokázali sehnat pozemek a máte zajištěné financování, čeká vás už jen výstavba.

architekt u domu

I výstavba může být problematická
Někdo si zvládne dům postavit sám, ale je stále celá řada lidí, kteří to zkrátka sami nezvládnou – ať už z časových nebo zdravotních důvodů. Kdo si nemůže nebo nechce dům stavět sám, ten má možnost si sehnat odbornou firmu, která mu předá až hotovou stavbu. My se specializujeme na výstavbu domů na klíč – což znamená, že celý dům postavíme my a předáme vám klíče od domu, který je připravený k nastěhování.

Víme, že čas jsou peníze
Ze zkušeností víme, že většina klientů potřebuje bydlet co nejdříve. Proto striktně dbáme na to, abychom domy dodávali včas. Naše jednání je solidní a vážíme si důvěry našich klientů. Práce si můžete chodit kontrolovat přímo na stavbu abyste viděli, zda probíhají podle plánu.

bungalov u vody

Vůbec nejoblíbenější typ našich domů je bungalov – dřevostavba. U dřevostavby je ta výhoda, že jeho výstavba postupuje o poznání rychleji než dřevostavba. Staví se totiž z předem připravených dílů, kdežto zděný dům se staví klasickou cestou z cihel. Pokud potřebujete bydlet co nejdříve, zvolte dřevostavbu. Bungalovy jsou velmi oblíbené, protože jde o přízemní typ stavby, která vám nabízí komfortní bydlení v moderním pojetí. U nás získáte nejen výstavbu domu od základů po střechu, ale můžeme vám sehnat i stavební povolení. Každá naše stavba má navíc

  • Fotovoltaické panely
  • Tepelné čerpadlo

Díky tomu značně snížíte náklady na provoz domu.