Ekonomika

Koupený pozemek

Také toužíte po tom, abyste měli konečně vlastní dům? Mnoho lidí totiž touží po vlastním bydlení, ale ne jenom tak ledajakým. A mnoho lidí chce mít vlastní bydlení někde na vesnici, kde potom může taky dělat sportovní využití anebo chovat různá zvířata. Já jsem nebyla samozřejmě výjimkou. Ani nevíte, kolik mi dalo práce, než jsem své rodiče přemluvila, že můj sen je bydlet na vesnici, abych tam mohla chovat zvířata a taky sportovat. Chtěla jsem mít na vesnici vlastní bazén a taky nějakou menší posilovnu. Sice nejsem tak moc úplně chudá, ale taky nejsem zase moc bohatá. Takže si nemohu dovolit taky nějaké velké domy anebo pozemky. A bohužel se mi na vesnici žádný velký dům nelíbil. Takže jsem si řekla, že si vezmu hypotéku na pozemek. Moji rodiče si mysleli, že jsem se opravdu zbláznila. Že si budu brát hypotéku na pozemek!

Líbí se mi jemné a romantické barvy.

To je ale přeci moje věc. Tak se jsi řekla, že se rodičů na to nebudu ptát a že si prostě hypotéku na pozemek vezmu. Zašla jsem si do banky, že jsem se taky vzala finančního poradce. Bála jsem se do toho jít sama, ale byla jsem nakonec ale velmi překvapená, když mi bankovní poradce řekl, že moje příjmy jsou na hypotéku na pozemek opravdu skvělé.

S hypotékou můžete mít splněný sen.

A že hypotéku na pozemek samozřejmě dostanu. A byla to pravda. Za tři měsíce jsem měla peníze na hypotéku, za které jsem si koupila už vysněný pozemek na vesnici. A příští rok tam budu stavět dům a já se už úplně těším, až tam budu chovat své oblíbené slepice a budu tam mít taky bazén. A jak jste si splnili vy svůj sen? Taky jste snili někdy o tom, že si vezmete hypotéku na pozemek a budete si plnit sny? Já jsem tomu nemohla uvěřit až do poslední chvíle, co jsme pak měla peníze na účtu. A nyní jsem hrdá majitelka krásného pozemku, kam se mi taky vejde kurník a slepice. A taky se těším, že budu mít konečně velkého psa.