Nákupy

Chutný čaj

Jsem hodně takový čajový typ, takže vyhledávám opravdu kvalitní čaje. Nemám sice moc ráda ovocné čaje, protože oni se vždycky zabarví do červené barvy a mě ta chuť opravdu vůbec nechutná. Dávám přednost bylinkovému čaji, jako například mátový anebo třezalkový čaj. Kdysi jsem si koupila nějaký čaj, už přesně nevím, jaký to byl, ale vůbec mi nechutnal a byl takový hořký. Možná to byl takový ten žlučníkový čaj, jenomže v poslední době jsem si opravdu hodně oblíbila třezalkový čaj, který pomáhá opravdu při nachlazení anebo když vám třeba není zrovna psychicky nejlépe.

Čaj piji denně.

Já sama mám opravdu hodně ráda různé kvalitní čaje, takže se kupují taky na webové stránce darka-shop.cz, kde najdu třezalku tečkovanou a její voňavou nať. Znáte to? Pokud ne, tak je to škoda. Mně se tohle líbí a baví mě to, protože moc ráda ochutnávám různé nové druhy čajů, protože jsem tohle asi zdědila po mém dědečkovi. Protože můj dědeček má taky opravdu hodně rád čaj. A já si tedy vám taky hodně přednost kávě, protože jsem kávový maniak a nadšenec, ale nepohrdnu ani prima čajem. Takže mám doma taky plnou skříň různé kávy, kterou mám i velice drahou. A to samé čaje.

Třezalku mám ráda.

Třezalkový čaj vám taky doporučuji, pokud chcete zkoušet nové druhy čajů, protože třezalkový čaj vás uchvátí svou vůní, ale hlavně svou chutí, která nemusí chutnat úplně všem. Ale mě chutná, protože to taková zajímavá chuť a příchuť, že třeba někoho nakonec hodně nadchne. Mnoho lidí má rádo čaje anebo kvalitní druhy kávy, tak taky dávají různé čajů přednost jako třeba třezalkový čaj. A co vy a třezalkový čaj? Zkoušeli jste ho? Pokud ne, tak vám ho doporučuji, třeba si ho nakonec zamilujete a bude mít u vás ve skříni stále místo. Myslím si, že je prima, když máte doma zásobu čajů. Protože nikdy nevíte, kdo k vám přijde promrzlý na návštěvu.