Nákupy

Není plot jako plot

Jistě jste se rozhlíželi kolem sebe a zvažovali, který již postavený plot si pořídíte tak ké. Je jich spousta že ano? Není divu, že se špatně vybírá. Hezký je ten od sousedů vlevo, ale bezpečnější ten od sousedů vpravo. Co tedy vybrat? Berte to tak, že je třeba podívat se na ten problém ze všech stran. Poty podle materiálu jsou nejvíce dřevěné, nebo železné. NA velké většině míst je použito obyčejné pletivo, takový ten zelený drát s oky, jistě jste to někde viděli. Tento plot má jen ohraničit pozemek, není ani hezký ani bezpečný. Zato je laciný, ale nesvědčí o vkusu svého majitele.

dřevěný plot

Dále je třeba vzít v potaz údržbu. Jak železný, tak drátěný plot musíte udržovat. Prostě se o něj starat. To znamená jej občas něčím natřít, když předtím odstraníte rez. To v případě železného potu. V případě dřevěného je třeba také namořit a opět něčím natřít, aby jej neničilo počasí. Pokud tuhle práci děláte neradi, nebo na ni nemáte čas, doporučuje se plot bezúdržbový a to je plot z betonu.

Ten není skutečně třeba udržovat. Ano, může se natřít, ale když se to neudělá, nic se nestane. Povětrnostní vliv na něj je minimální a životnost se udává v řádech sto let. A to už tu dávno nebudeme. Pokud máte o takový plot zájem a chcete vědět více, musíte kliknout na odkaz níže v článku. Tím se dostanete na web výrobce betonových plotů a zde se můžete podívat, jak hezké to může ve výsledku být.

železný plot

Pokud byste chtěli cokoli vědět ohledně stavby, ceny, materiálu nebo čehokoli jiného, můžete sem klidně zavolat. Telefonický kontakt je tam uveden, stejně jako mail. Pokud rádi řešíte věci písemně, můžete jej použít. Betonové ploty se stávají novým moderním fenoménem. Jsou jak vzhledově hezké, tak i bezpečné. Dají se postavit rychle a jakmile již jednou stojí, není třeba se o něj více starat. Proto si jej pořiďte také a uvidíte, že nebudete litovat.